ESTETIC HOME
f
3
aw
k
kose
pecwork
"Bursamızın" Her Semtine Ücretsiz Keşif Yapılır .!

Koltuk yüz değiştirme işleminde ise koltuk,kanepe & koltuk takımlarınız evinizden alınıp evinize teslim edilir.
EBRU KOLTUK DÖŞEME
Spa ve Masaj Salonları için Masaj yatağı imalatımız mevcuttur.

Ev, işyeri, otel, hastane, cafe vb. mekanların oturma grupları tamir ve yenilenme işleri. İstenilen ölçüde ve istenilen modelde yapılmaktadır.
Duyurular
Ebru - Koltuk-Bursa - koltuk - Doseme
Koltuk yüz değiştirme- işleminde ise koltuk,kanepe & koltuk t...
» Devamı


Ebru koltuk döşeme
Ebru koltuk döşeme

» Devamı

Ebru koltuk döşeme
KOLTUK TAMİRİ VE KOLTUK DÖŞEME – KUMAŞ – YÜZ DEĞİŞİMİ İsteğe bağlı, model ve ölçülerde imalat Koltuk tamiri ve bakım hizmetleri Koltuk döşeme işlemleri Sandalye tamir onarımı cila yüz değişimi Minder dikimi Puf üretimi Mobilya tamiri cila Antika koltuk restorasyonu döşemesi cila Otel, hastane, kafeterya vb koltuk döşeme tamir onarımı imalatı Yat dekorasyonu ve döşemesi Oturma grubu koltuk takımı berjer koltuk kanepe sandalye puf ve diğer döşeme grubu
    
Ebru koltuk döşeme Koltuk & Kanepe & Sandalye Döşeme Her türlü koltuk , kanepe , sandalye imalat tamirat ve döşeme işlerinizi yapıyoruz.Eşyalarınızı eviniz ve Tüm ürşyerinizden alıyoruz ; beğendiğiniz kumaşla yeniden döşeyip onarımını yapıyoruz. SİZLERE HİZMET VERMENİN GURUNU TAŞIYORUZ etim, tamir ve bakım işlerinde birinci sınıf sünger ve aksesuarlar kullanılmaktadır. Kumaş seçiminde size, kumaş hakkında gerekli tüm bilgiler konusunda uzman kişi tarafından verilecektir. Kumaş kataloğumuzdan istediğiniz kumaşı seçip tamir veya üretimini yaptırabilirsiniz.


 
Anket
Bize Ulasın

   0224 235 07 12
  0554 573 14 34
  info@ebrukoltukdoseme.com

  

puf modelleri 04

çekyat modelleri 05

çekyat modelleri 02

Orkide Ajans

Bugün:2 

Tekil:12685 

Aylık:409  

Toplam Ziyaret:155480